سایت تعاونی ترجمه قصد دارد در این مقاله به موضوع ترجمه تخصصی بپردازد.

در سالهای گذشته با رشد بازارهای بین المللی و افزایش سطح تحصیلات تکمیلی دانشگاهی در کشور عزیزمان ایران، بازار ترجمه نیز بزرگتر شده است. این مساله باعث ورود افراد سودجو به این حوزه تخصصی شده است و کیفیت خدمات را در بسیاری از جاها کاهش داده است.

ما خود به عنوان یک گروه دانشگاهی همیشه با دوستان، همکاران و مشتریانی مواجه بودیم که سابقا از کیفیت سفارش ترجمه خود ناراضی بودند. این افراد معمولا تجربه های منفی نسبت به سفارش به دیگران داشتند و همیشه از ما تقاضای راهنمایی یا سفارش افراد متبحر را داشتند.

شرکت تعاونی ترجمه در تمام رشته ها و گرایش ها مقالات را به صورت حرفه ای ترجمه می‌کند.

تضمین کیفیت پروژه هادر شبکه ما در واقع همان اساتیدی هستند که دستچین شده ی ما و حاصل سالها کار تخصصی در حوزه آموزش ترجمه در دانشگاهها بوده است.

خصوصا در رشته های زیر:

  1. ترجمه حرفه ای  و تخصصی مقالات و متون رشته های پزشکی: تمامی گرایش ها از جمله پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، روانپزشکی و پیراپزشکی. از آنجایی که حوزه سلامت یکی از پرمخاطب ترین حوزه های کاری ماست، مترجمان ما تجربه های بسیار زیادی در این زمینه کسب کرده اند. این تجارب هم در حوزه ترجمه کتب و هم در زمینه مقالات علمی و پژوهشی بصورت چشمگیری مورد استقبال جامعه دانشگاهیقرارگرفته است.

  2.  ترجمه حرفه ای مقاله و متون رشته های فنی و مهندسی: پروژه هایی که در تعاونی ترجمه در این حوزه ها تعریف شده اند عبارتند از رشته های عمران، کامپیوتر، معماری، برق و الکترونیک، مخابرات، صنایع، نفت، متالوژی، معدن و …

  3.  ترجمه تخصصی مقاله و متون رشته های علوم پایه: گرایش هایی از جمله ژنتیک، فیزیک، شیمی، ریاضی و آمار، زیست شناسی، زمین شناسی، بیوتکنولوژی و … در سالهای اخیر تقاضای بسیار زیادی برای کار داشته اند.

  4.  مقاله و متون رشته های علوم انسانی: ترجمه حرفه ای  و تخصصی تمامی گرایش ها از جمله حقوق، تاریخ، ادبیات، حسابداری، علوم اجتماعی، زبانشناسی، مردم شناسی، اقتصاد، مدیریت و تمامی زیرشاخه های آن (بخصوص MBA)، بیمه و اکو. همچنین با افزایش تعاملات شرکتها تقاضا برای ترجمه به دیگر زبانها ازجمله عربی، فرانسوی، ترکی استانبولی، آلمانی، زبان چینی، اسپانیولی با رشد جهشی روبرو بوده است. دغدغه اصلی ما در تعاونی فقط کیفیت بوده زیرا که خود ما در دل این رشته بالیدیم و ارتقاء علوم انسانی در کشورمان ایران باعث سربلندی ما نیز می گردد.

  5.  ترجمه حرفه ای  و تخصصی مقاله و متون کلیه گرایش های گروه کشاورزی

  6.  ترجمه مقاله و متون کلیه گرایش های محیط زیست توسط دانش آموختگان این رشته انجام می پذیرد.

  7.  ترجمه حرفه ای مقاله و متون منابع طبیعی: از جمله رشته جنگلداری و کلیه دیگر گرایش های منابع طبیعی،…

  8.  ترجمه مقاله و متون کلیه گرایش های گروه هنر

ترجمه حرفه ای در قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
گفتگو با تیم پشتیبانی تعاونی ترجمه
ارسال