ویراستاری نیتیو یا ویرایش نیتیو چیست ؟ در این مقاله به تعریف کامل این این موضوع خواهیم پرداخت. همراه تعاونی ترجمه باشید.

 

چرا مقالات نیاز به ویراستاری نیتیو دارند؟

قطعا شما به عنوان یک محقق ایرانی بارها شاهد بودید که به محض فرستادن مقالات به ژورنال های معتبر خارجی بدون استثنا با این پیغام در ابتدای نظرات داور و سردبیر ژورنال مواجه می شوید که «مقاله شما می بایستی توسط یک فرد نیتیو انگلیسی متخصص ویرایش نیتیو شود.

متاسفانه یک رویه متداول در این ژورنال های علمی شده است زیرا آنها با یک سری شرکت های ویراستاری در ارتباطند و بدین وسیله برای آنها کار درآمد ایجاد می کنند.

برای کمک به جامعه علمی ایران و رفع نیاز این عزیزان یکی از مهمترین خدمات ما ویرایش تضمینی مقالات جهت آماده سازی آنها برای چاپ در مجلات بین اللملی از جمله ژورنال  scopos & ISI  می باشد.

اصلاح دستوری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native) با استفاده از ویراستاران خارجی انجام می گیرد که زبان مادری آنها انگلیسی است.

ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای داشتن تحصیلات دانشگاهی، متخصص ویرایش و ادیت می باشند.

 

ویراستاری نیتیو

 

بسیاری از این ادیتور ها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی و بین المللی هستند. ویرایش مقالات شما به صورت تضمینی است و پس از ویرایش نیتیو گواهی نامه ای معتبر با عنوان مقاله و به نام نویسندگان ارسال می گردد.

این گواهینامه به صورت رایگان صادر می شود. معمولا پیشنهاد می کنیم که این گواهی و فایل ترک چینج (Track change) مقاله حاوی تغییرات ویراستار به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد. ا

ین گواهی تا حد بسیار زیادی در نگاه سردبیران به مقاله شما تغییر می دهد و حرفه ای بودن شما را بیشتر درک می کنند و از طرف دیگر تا حد بسیار زیادی در وقت صرفه جویی کرده و زودتر به مراحل داوری می رسید.

در ضمن اگر بعد از این ویرایش در مقاله ادیت شده حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان بررسی کرده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند.

همچنین برای اطلاع از هزینه ترجمه و هزینه ویراستاری نیتیو به صفحه تعرفه های ترجمه مراجعه کنید و یا به ما پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
گفتگو با تیم پشتیبانی تعاونی ترجمه
ارسال