در این مقاله به بحث قیمت گذاری ترجمه در قزوین می پردازم. ۱۰۰٪ ترجمه تخصصی + بازخوانی (مناسب برای چاپ مقالات در ژورنال ها و ارائه در کنفرانس ها) + ۱۴ روز ضمانت … این سطح از ترجمه توسط مترجمین فوق لیسانس و دکترا با بیش از ۵ سال تجربه در ترجمه انجام می شود و می آید با چهارده روز ضمانت.

 

قیمت گذاری ترجمه و ترجمه نقره ای:

۷۰٪ ترجمه تخصصی + بازخوانی (مناسب برای ترجمه دوره های تخصصی و پروژه های دانشگاهی) + ۷ روز ضمانت … ترجمه نقره ای در تعاونی ترجمه با کمترین قیمت ارائه می شود.

 

ترجمه برنزی:

ترجمه عمومی (مناسب دانش آموزان با بودجه کم ، متون عمومی و محتوای وب سایت) + ۳ روز ضمانت

ترجمه ویدئو و فایل صوتی ترجمه ای است که توسط مترجم قسمت طلایی انجام شده است ، مناسب برای ترجمه پرونده های فرهنگی ، آموزشی و … در صورت نیاز ، متن ترجمه علاوه بر ترجمه فیلم یا فایل صوتی ، به زبان انگلیسی نیز اجرا می شود.

نوع خدمات ترجمه قیمت برای هر دقیقه خدمات
اجرای تعرفه ترجمه زبان انگلیسی ۱۳۱۷۸۲ ریال
فقط به فارسی ۱۱۳۶۹۹ ریال ترجمه شده است
اجرای انگلیسی فقط ۷۰۸۳۳ ریال

ترجمه در قزوین

 

نوع خدمات ترجمه در هر صفحه قیمت استاندارد

ترجمه و جمع بندی متن انگلیسی به فارسی ۲۵۰ کلمه ۱۲۵٪ هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی
ویرایش تخصصی ترجمه فارسی به انگلیسی ۲۵۰ کلمه ۶۰٪ هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی
بازنویسی و بازنویسی ۲۵۰ کلمه ۶۰٪ هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی

محاسبه هزینه یا قیمت ترجمه متن در مرکز تعاونی ترجمه بر اساس تعرفه “کلمه” است. صفحه استاندارد به معنای ۲۵۰ کلمه است. برای محاسبه دقیق تعداد صفحات ، متن خود را در Word Office باز کنید. تعداد کل کلمات در پایین سمت چپ برنامه نمایش داده می شود. همچنین می توانید متن خود را برای محاسبه تعداد کلمات برای ما ارسال کنید. تخفیف های قابل توجهی در همه سفارشات اعمال می شود و سایر مراکز را برای اطمینان از پایین بودن قیمت ترجمه بررسی کنید.

مترجمانی که می خواهند با دارالترجمه کار کنند باید به خاطر داشته باشند که تعاونی ترجمه روزانه سفارشات زیادی دریافت می کند. برای این منظور ، برای جلب رضایت مشتری ، کمترین هزینه را از او دریافت می کند و برای جلب رضایت مترجم ، بالاترین درصد مبلغ پروژه را به او می دهد.

 

ملاحظات:

تنها هزینه دریافتی از مشتری هزینه ترجمه ذکر شده در بالا است. ترجمه ها به صورت تایپ شده و در یک فایل word ویرایش می شوند. نرخ ترجمه روزانه تقریباً ۱۴۰۰ کلمه در حالت عادی و تقریباً ۲۱۰۰-۳۰۰۰ کلمه در حالت فوری است. زمان آماده شدن ترجمه شما نیز به رایگان بودن مترجم بستگی دارد ، اگر مترجم رایگان نباشد سفارش شما طولانی تر می شود.
پرداخت ترجمه انگلیسی و فارسی سفارشات بالای ۲۰۰۰۰۰ تومان بصورت اقساطی در دو مرحله انجام می شود. ترجمه به صورت رایگان تایپ می شود ، تایپ هزینه ای ندارد. انجام ترجمه در هر زمان امکان پذیر است ، فقط قیمت با سرعت دریافت ترجمه متفاوت است. قیمت های ذکر شده تا پایان خرداد ۱۳۹۷ معتبر هستند.
قیمت ترجمه در سایت تعاونی ترجمه در پایین ترین سطح است ، تخفیف بیشتر را درخواست نکنید. قیمتی که هنگام اعتبار مشتری در فاکتور درج می شود.

 

قیمت ترجمه

اکثر افراد یا شرکت هایی که ترجمه می کنند دوست دارند متن خود را به تیمی از متخصصان یا افراد متخصص در این زمینه بسپارند. اما اکثر مردم هیچ تصوری از قیمت ترجمه متون ندارند ، بنابراین قبل از اینکه به دنبال باتجربه ترین شرکت برای ترجمه مقالات یا متون خود باشند ، ابتدا در مورد قیمت ترجمه فکر می کنند تا بدانند این قیمت ها چگونه محاسبه می شود. نحوه ترجمه متون ترجمه شده برای اکثر افراد و شرکت ها سال مهمی است.

اکثر شرکت های ترجمه متن قیمت ترجمه جامع را در وب سایت های شرکت خود ارائه می دهند. در حالی که ترجمه متن به هیچ وجه اینگونه نیست. تنوع خدمات ، تعداد کلمات ، اندازه پروژه یا مقاله ، تخصصی یا عمومی و عوامل دخیل در متن باید در نظر گرفته شوند.

اما ما تمام روش ها و روش های محاسبه قیمت ترجمه را به شما یاد می دهیم تا از هزینه ها آگاه باشید و هزینه اضافی پرداخت نکنید و ببینید که ما در کار شما منصف هستیم. پس از سفارش ، خواهید دید که بالاترین کیفیت ترجمه را با کمترین هزینه دریافت خواهید کرد.

 

کلمات را در قیمت ترجمه بشمارید

فرقی نمی کند که شما می خواهید یک پروژه ۱۰،۰۰۰ کلمه ای ترجمه کنید یا یک مقاله ساده ۳۰۰ کلمه ای برای شما ، اولین گزینه ای که در هزینه ترجمه یک متن تأثیر می گذارد تعداد کلمات و عبارات موجود در متن است.

شرکت هایی که وظیفه خود را حرفه ای و حرفه ای انجام می دهند ، قیمت گذاری آنها بر اساس تعداد کلمات موجود در متن است. برای اینکه بتوانید قیمت تقریبی ترجمه های خود را حدس بزنید ، ابتدا باید بتوانید تعداد کلمات را به درستی بشمارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
گفتگو با تیم پشتیبانی تعاونی ترجمه
ارسال